İPTV ŞEHRİ | İp Tv Server Sağlayıcısı – En Uygun Fiyatlara İPTV Keyfi

Türkiyenin en uygun iptv server sağlayıcısı ve donmadan ip tv izleme fırsatı.

S.S.S

SIKÇA SORULAN SORULAR

İPTV Yayınlarımızı sorunsuz ve kaliteli izleyebilmeniz için internet hızınızın 8/mb-s olması bizim açımızdan öneridir.Daha aşşağıda olduğu durumlarda donmalar ve sekteme sorunları yaşayabilirsiniz.

İPTV yayınlarımızı dilediğiniz ve internetin olduğu her ortamdan kolayca izleyebilirsiniz.Cihaz kurulum bölümlerinden hangi cihaza sahipseniz o ürüne iptv yüklemeyi öğrebilir ve mobil olarakta kullanabilirsiniz.

Ürünümüzü kullanmaya başladıktan ve satın aldıktan sonraki 14 gün içerisinde iade talep edebilir, iptv aboneliğinizi geri iade edebilirsiniz.

Yayınlarımız sizlere 40 saniye geriden ulaşmaktadır.

Test yayınlarımızı “TEST İPTV” bölümünden isteyebilirsiniz, test yayınlarımız paketlerimiz ile aynı içeriğe sahiptir ve test iptv süresi standart olarak 3 saat kullanılabilir.

Eğer televizyonunuz SMART TV yani akıllı televizyon değil ise iptv izleyebilmek için android tv box almanız veya bilgisayar üzerinden izlemeniz gerekmektedir.

İPTV Paket seçimi yaptıktan sonra ödemenizi tamamladığınızda sitemizden canlı destek ekibimize bağlanarak anında üyeliğinizi alabilirsiniz ve izlemeye başlayabilirsiniz.

Yani herhangi bir zaman yoktur, ödeme yapıldığı anda aboneliğinizi kullanabilirsiniz.