Donmadan iptv izleme

Her iptv kullanıcısı veya alıcısının sorduğu sorulardan biri olan iptv‘yi donmadan izleme olayı nasıl oluyor?

Öncelikle türkiye şartlarında internet altyapımız dünyanın en kötülerinden olduğunu bilmenizi isterim.Almanyada yaşayan herhangi bir kullanıcı asla ve asla iptv  donuyor diye şikayet etmez.Almanyadan iptv alımlarında bir istatisliğe göre şikayet oranı %5 kadar düşük.

Türkiye iptv alımlarındaki şikayetlere baktığımızda neredeyse %50 yani yarı yarıya şikayet bulunmakta.

Dünyadan dağılan internet altıyapılarının en kötüsü afrika ve ortadoğu olmasının sebebi ise bu kıtalardaki ülkelerin internet ile çok geç tanışması.Aslında ülke olarak bu konuda pek suçumuz olmasada diğer komşu ülkelerin internete olan talebi bizi bu konuma düşürüyor.

Donmadan ve kaliteli iptv izlemek kesinlikle hepimiz hakkı, bu durumda yapılması gerekenler iptv hizmeti sunan firmalar tarafından listelenmekte ve her geçen gün yapılan çalışmalar ile daha aza indirilmektedir.

Öncelikle eğer 5-6MBit internet hızınız yok ise kesinlikle iptv almayınız.3mbit internet ile izleyemez ve rezillik derecesinde mağdur olursunuz.En az bizim tavsiyemiz ise 8mbit internet ile iptv dünyasına katılmanızdır.

iPTV Şehri olarak sizlere sunduğumuz her hizmette sonsuz destek ve bilgilendirme sunmaktayız.Satışını yaptığımız her ürünün arkasında durarak en az donma yaşanması için elimizden geleni yaparak, ekip arkadaşlarımız ile 7/24 çalışmaktayız.

Donma sorununu aşmak internet hızının ve pinginiz ile alakalı bir durumdur.Oldukça sağlam sunuculardan yayın yapan firmamız kesinlikle sizleri mağdur etmez ve mağdur etmemek üzere kurulmuştur.Binlerce müşterimiz olan iptv sektöründe her geçen gün yeni müşteriler bünyemize katılırken şikayet almamış tek firma olarak karşınıza çıkmaktayız.

Bir diğer konu ise VİP iptv denilen özel ve platinum sunucular tarafından yayın yapılan ve belli kapasitede müşteriyi sadece aynı sunucuda barındıran bir sistemdir.

Örnek vermemiz gerekirse bir iptv sunucusunda en fazla 200 kişilik yayın hakkı var ise bir çok firma 400 kişiye bu sunucudan yayın vermekte bu durumda haliyle donmalar ve kasılmalar olmakta.VİP iptv sisteminde ise 100 kişilik özel sunucular oluşturulur ve sadece 100 kişi barındırılır, barınan 100 kişi en son hızda hizmet aldığı için donma ve kasma ile karşılaşmaz.

İptv şehri olarak sizlere sunduğumuz hizmet ise vip iptv kalitesindedir.

Daha fazla bilgi için whatsapp hattımızdan veya canlı destekten yardım alabilirsiniz.

“Donmadan iptv izleme” için 0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir