İPTV ŞEHRİ | İp Tv Server Sağlayıcısı – En Uygun Fiyatlara İPTV Keyfi

Türkiyenin en uygun iptv server sağlayıcısı ve donmadan ip tv izleme fırsatı.

3 AYLIK İPTV

3 aylık iptv paketimiz hakkında bolca bilgiler ve içeriği hakkında en detaylı incelemeleri sizlere sunacağız.

Öncelikle neden 3 aylık iptv seçmelisiniz, iptv satışlarından genellikle çok övülen veya öneri ile iptv satın alınması çok kullanılan bir yöntemdir.Varsayalımki sizlere tavsiye edicek eşiniz,dostunuz veya çevreniz iptv kullanan pek kişi yok.Bu durumda en uygun fiyata veya firmayı kısa dönem denemek için 3 aylık paketler en cazip üründür.Neden 3 aylık alayımki “Test Yayını” isterim diyorsanız eğer, maç saatlerinde veya derbi zamanlarında hiç bir firma sizlere test yayını sunmaz.Asıl öğrenmeniz ve tecrube etmeniz gereken detayda aslında bu zamanlarda sistemin donmadığına veya kasmadığına emin olmaktır saten.Test yayını alamadığınıza göre, gözünüze kestirdiğiniz herhangi bir iptv firmasından en düşük maliyetli olan 3 aylık iptv paketi satın alıcaksınızdır.Bu durumdada devreye iptv şehri olarak sizlere en cazip fiyatlar ile 3 aylık iptv satışı yapmaktayız.

Aşşağıda satın almanız gereken ve 3 aylık iptv paketinde bulunan özellikler tek tek sıralanmıştır.

NASIL SATIN ALICAM ?

Aşşağıdaki özellikleri inceledikten sonra eğer 3 aylık iptv satın almaya karar verdi iseniz, En altta bulunanan “SATIN AL” butonuna bastıktan sonra çalışmakta olduğumuz SONTEKLİF sitesine yönlendirilicek ve ödeme işlemlerinizi tamamladıktan sonra “CANLI DESTEK” ekibimizden abonelik bilgilerinizi alıcaksınız.

3 AYLIK PAKET
60 TL
GÜNCEL İÇERİK
4700 ADET YAYIN
WEB PORTAL
KESİNTİSİZ YAYIN
BAĞLANTI SAYISI : 1

TÜRKİYE İÇİN ÖDEME SEÇENEKLERİ:

KREDİ KARTI -BANKA HAVALE/EFT – BANKA KARTI – TAKSİTLİ ÖDEME yöntemleri ile kolayca iptv paketleri satın alabilirsiniz.

YURTDIŞI İÇİN ÖDEME : 

PAYPAL – WESTERN UNİON -RİA – MONEY GRAM ödeme yöntemleri ile yurtdışından iptv paketlerimizi satın alabilirsiniz.

Paketlerimizde aynı anda kaç cihaz ile bağlanabileceğiniz Paketin altında BAĞLANTI SAYISI olarak belirtilmektedir.Örnek vermek gerekirse pakette BAĞLANTI SAYISI 2 olarak yazmaktaysa 2 cihazdan aynı anda izleyebilirsiniz demektir.

Bizlerin sunmuş olduğu donmadan iptv izleme garantisi 8 MB/S altında olduğunda geçerli olmamaktadır.Tabi ki 8 MB/s altındaki hızdaki kullanıcılarımızda izleyebilirler ama 6 MB/s hızdan aşşağı olduğunda donma sorunu ile karşılaşılmaktadır.Son sistem teknoloji sunucular kullanılan iptv serverlerimizde donma sorunu yaşamamanız için gerekli tüm önlemler alınmaktadır.

Paketlerimizdeki kanal sayıları her pakette aynıdır, bu kanalları öğrenmek için ise KANAL LİSTESİ bölümünü kullanabilir aktif olan ve canlı yayın kanallarını inceleyebilirsiniz.

İPTV ŞEHRİ’nden her iptv satın alan kullanıcılarımıza özel olarak verilen kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yapabildiği, dilediği her kanalı telefondan, tabletten mobil olarakta sadece siteye giriş yaparak izleyebildiği bir platformdur.

Bir çok özelliği bulunan web portalda favori kanallarınızı listeleme, şifre değiştirme ve yetişkin kanalları ekle çıkart gibi bir çok özellik bulunmaktadır.

Fiyatlarımız müşterilerimizin daha çok yararlanması adına en uygun fiyattan satıştadır.Sistem sahibi olmamız sebebiyle komisyon aracılığı ile satış yapmadığımızdan dolayı en uygun fiyatları sizlere sunabilmekteyiz.