İPTV ŞEHRİ | İp Tv Server Sağlayıcısı – En Uygun Fiyatlara İPTV Keyfi

Türkiyenin en uygun iptv server sağlayıcısı ve donmadan ip tv izleme fırsatı.

12 AYLIK İPTV

12 aylık iptv paketimiz hakkında bolca bilgiler ve içeriği hakkında en detaylı incelemeleri sizlere sunacağız.

Evet, siz bizim sabit ve sürekli müşterimizsiniz.Nedenmi? 12 aylık iptv paketi almak için daha önce bizi denemiş olmalısınız :)Sizin gibi daim müşterilerimize ise biz oldukça güzel kampanyalar ve fiyatlar sunmaktayız.Diğer paketlerdeki gibi iptv’yi veya neden bu paketi almanız gerektiğini anlatmayacağız çünkü siz saten biliyorsunuz.Ama kısaca bahsedicek olursa 12 aylık iptv paketleri herzaman daha avantajlı ve daha uygundur.Bir çok dertten kurtarır ve televizyonla ilgili kafanızda herhangi bir sorun kalmaz.Senelik alınan iptv paketlerinde sorun yaşayan müşteri bulunmamaktadır.

NASIL SATIN ALICAM ?

Aşşağıdaki özellikleri inceledikten sonra eğer 6 aylık iptv satın almaya karar verdi iseniz, En altta bulunanan “SATIN AL” butonuna bastıktan sonra çalışmakta olduğumuz SONTEKLİF sitesine yönlendirilicek ve ödeme işlemlerinizi tamamladıktan sonra “CANLI DESTEK” ekibimizden abonelik bilgilerinizi alıcaksınız.

12 AYLIK PAKET
150 TL
GÜNCEL İÇERİK
4700 ADET YAYIN
WEB PORTAL
KESİNTİSİZ YAYIN
BAĞLANTI SAYISI : 1

TÜRKİYE İÇİN ÖDEME SEÇENEKLERİ:

KREDİ KARTI -BANKA HAVALE/EFT – BANKA KARTI – TAKSİTLİ ÖDEME yöntemleri ile kolayca iptv paketleri satın alabilirsiniz.

YURTDIŞI İÇİN ÖDEME : 

PAYPAL – WESTERN UNİON -RİA – MONEY GRAM ödeme yöntemleri ile yurtdışından iptv paketlerimizi satın alabilirsiniz.

Paketlerimizde aynı anda kaç cihaz ile bağlanabileceğiniz Paketin altında BAĞLANTI SAYISI olarak belirtilmektedir.Örnek vermek gerekirse pakette BAĞLANTI SAYISI 2 olarak yazmaktaysa 2 cihazdan aynı anda izleyebilirsiniz demektir.

Bizlerin sunmuş olduğu donmadan iptv izleme garantisi 8 MB/S altında olduğunda geçerli olmamaktadır.Tabi ki 8 MB/s altındaki hızdaki kullanıcılarımızda izleyebilirler ama 6 MB/s hızdan aşşağı olduğunda donma sorunu ile karşılaşılmaktadır.Son sistem teknoloji sunucular kullanılan iptv serverlerimizde donma sorunu yaşamamanız için gerekli tüm önlemler alınmaktadır.

Paketlerimizdeki kanal sayıları her pakette aynıdır, bu kanalları öğrenmek için ise KANAL LİSTESİ bölümünü kullanabilir aktif olan ve canlı yayın kanallarını inceleyebilirsiniz.

İPTV ŞEHRİ’nden her iptv satın alan kullanıcılarımıza özel olarak verilen kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yapabildiği, dilediği her kanalı telefondan, tabletten mobil olarakta sadece siteye giriş yaparak izleyebildiği bir platformdur.

Bir çok özelliği bulunan web portalda favori kanallarınızı listeleme, şifre değiştirme ve yetişkin kanalları ekle çıkart gibi bir çok özellik bulunmaktadır.

Fiyatlarımız müşterilerimizin daha çok yararlanması adına en uygun fiyattan satıştadır.Sistem sahibi olmamız sebebiyle komisyon aracılığı ile satış yapmadığımızdan dolayı en uygun fiyatları sizlere sunabilmekteyiz.